Zagubiony Szlak – Beata Zdziarska

Udostępnij

„Zagubiony Szlak” to kolejny audiobook, który miałam przyjemność zrealizować, pracując dla Storybox.pl. Choć jest to książka, której akcja toczy się w atmosferze świąt Bożego Narodzenia, to jednak warto jej wysłuchać o każdej porze roku. Szczerze muszę stwierdzić, że była to jedna z lepszych pozycji z gatunku literatury obyczajowej, jaką kiedykolwiek przeczytałam. Nie zabrakło tu niczego: naturalnych i dobrze zarysowanych postaci, ciekawych historii, wartkiej akcji oraz świetnego lektora. Polecam!

Autor: Beata Zdziarska
Tytuł: „Zagubiony Szlak”
Wydawnictwo: Storybox.pl, Szara Godzina
Rok wydania: 2018
Rodzaj: audiobook
Czyta: Maciej Więckowski

Opis wydawcy

Noc Wigilijna. W schronisku, którego nie ma na mapie, spotyka się czworo obcych sobie ludzi: Jan, Marta, Paweł oraz gospodarz schroniska. Tej nocy odkrywają swoje tajemnice. Co w tym szczególnym dniu przygnało samotnych wędrowców na bieszczadzki szlak? Dlaczego przybyli na takie odludzie?

„Zagubiony szlak” to trzy historie pełne uczuć i ludzkich dramatów. Przeplatają się tu miłość, śmierć, rozpacz i samotność, nieroztropne zachowania oraz fatalne wybory, które wpływają na życie człowieka.

Podsumowanie

Opis wydawcy jedynie w wielkim skrócie przedstawia fabułę książki. Historie, które opowiadają znajdujący się w chacie bohaterowie, mogłyby wydarzyć się w życiu większości ludzi żyjących w XX i XXI wieku. Słuchając tych opowieści, wprost nie mogłam powstrzymać się od zadania sobie pytania, co ja zrobiłabym w przedstawionej sytuacji. Uwierzcie: odpowiedź nie jest wcale taka prosta. Maciej Więckowski doskonale oddaje emocje, które targają bohaterami. Sprawia, że czytelnik odczuwa je jeszcze mocniej i bardziej angażuje się w problemy osób opowiadających swoje historie.
Jeszcze raz polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *